Kurumsal

Grup Şirketleri

Enerji Üretim

Aydem Yenilenebilir Enerji

Aydem Yenilebilir Enerji, topluma ve yaşadığımız dünyaya karşı duyduğu sorumlulukla Türkiye’nin ilk özel hidroelektrik santralini kurarak, 25 yıldır enerji sektörüne öncülük ediyor.

www.aydemyenilenebilir.com.tr

Enerji Dağıtım

GDZ Elektrik Dağıtım

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. görevli olduğu İzmir ve Manisa illerini kapsayan bölgede 46 ilçede yaklaşık 2,6 milyon aboneye elektrik enerjisi dağıtımı ile ilgili altyapı yatırımlarını yapmak ve sayaç okuma, arıza onarım bakım gibi diğer elektrik dağıtım hizmeti faaliyetlerini kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı biçimde sürdürmektedir.

www.gdzelektrik.com.tr

ADM Elektrik Dağıtım

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. görevli olduğu Aydın, Denizli, Muğla illerini kapsayan bölgede elektrik enerjisi dağıtım hizmetini; yeni dağıtım tesisleri kurma, gerekli iyileştirmeleri yapma ve ilgili mevzuata uygun biçimde dağıtım sistemini işletme, bakım ve onarım çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

www.admelektrik.com.tr

Perakende

Aydem Perakende

Aydem Perakende, hizmet verdiği Aydın, Denizli ve Muğla illeri ile Türkiye’nin 81 ilinde 2 milyondan fazla noktada 8 milyondan fazla insana hayat için enerji sağlıyor, Türkiye’nin enerjisi ve ekonomisi için katma değer yaratıyor.

www.aydemperakende.com.tr

Gediz Perakende

Sürdürülebilir gelecek için enerji çözümleri üretme stratejisini kurum kültürüne yayan Gediz Perakende, müşteriyi odağına alan yaklaşımı, modern dünyanın getirdiği yenilikler ve ihtiyaçlardan beslenen hizmetleri ve
Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip müşteri ilişkileri merkezleriyle; müşteriler, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için değer yaratma amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

www.gediz.com

Elsan

1980 yılında kurulan, 40 yıldır Türkiye’nin lider, Avrupa’nın en büyük bakır ve alüminyum emaye bobin teli üreticilerinden biri konumunda olan Elsan, Denizli’de başlayan yolculuğuna, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere toplam 40
ülkede devam ediyor. 2014 yılında Avrupa’nın köklü emaye bobin teli üreticilerinden Heermann GmbH’nin %50 hissesini satın alan Elsan, üstün kaliteli ürünlerinin güvencesi olan kalite sistemleri ve ürün belgeleriyle Avrupa’daki güçlü varlığını sürdürüyor.

www.elsan-tr.com

Parla Solar

Parla Solar, Türkiye’nin ilk ve tek yerli güneş hücresini üretiyor, ülkemiz enerji sektörünün yerli ve milli teknolojilerle büyümesine katkı sağlıyor. Türkiye’nin en büyük güneş paneli üretim tesisine de sahip olan Aydem Güneş Enerjisi Teknolojileri ile yıllık 150 MW üretim kapasitesiyle 600 bin adet panel ve Şanlıurfa – Ceylanpınar’da 10 MW kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali için 2,5 milyon adet güneş hücresi üretiyor.

www.parlasolar.com.tr

Yeni Filo

2017 yılında sektöre adım atan Yeni Filo Operasyonel Kiralama Şirketi; İzmir’de kurulduktan sonra Denizli’de açtığı şubeleriyle, 1.000 adet ile başladığı araç filosunu şu an 1.598’e ulaştırmıştır. Kurulduğu günden bu güne hizmet standartlarını her zaman ileriye götüren Yeni Filo, bugün Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir.

www.yenifilo.com.tr

Yatağan Termik Enerji

Yatağan Termik Santrali 630 MW kurulu gücü, yıllık enerji üretimi 4.500 GWh yıllık enerji üretimi; Çatalağzı Termik Santrali 314,68 MW kurulu gücü, 2.386 GWh yıllık enerji üretimi ile toplam yıllık 6.900 GWh enerji üretimine ulaşarak 1,5 milyon kişinin günlük elektrik ihtiyacını karşılarken, yerli kaynaklarla enerji üretilmesine katkı sağlıyor.

www.yatagantermik.com.tr

Çatalağzı Termik Santrali

Çatalağzı Termik Santrali 630 MW kurulu gücü, yıllık enerji üretimi 4.500 GWh yıllık enerji üretimi; Çatalağzı Termik Santrali 314,68 MW kurulu gücü, 2.386 GWh yıllık enerji üretimi ile toplam yıllık 6.900 GWh enerji üretimine ulaşarak 1,5 milyon kişinin günlük elektrik ihtiyacını karşılarken, yerli kaynaklarla enerji üretilmesine katkı sağlıyor.

www.cates.com.tr

Entek İnşaat

Entek Elektrik İnşaat uzman kadrosu ve geniş makine parkı ile; Tasarım, Mühendislik, Projelendirme, Proje Yönetimi, Danışmanlık, Tedarik Süreçleri, Altyapı Adaptasyonu, Rehabilitasyon, Bakım Onarım ve İşletme, Montaj, Test ve Devreye Alma, Denetim, Ölçüm ve Raporlama, Finansman Desteği ile iş ortaklarına değer katıyor.

www.entekinsaat.com.tr

Tümaş Mermer

1985 yılında Denizli’de kurulan Tümaş Mermer, ileri teknolojili doğal taş ürünleri ve mermerleri, geniş ürün yelpazesi, ürettiği çözümler ve 24 saat üretim yapan ocak ve fabrikalarıyla Türkiye’nin en büyük doğal taş üreticisi olarak pazarda konumlanıyor.

www.tumasmermer.com

Aydem Plus

Aydem+ ile Güneş Enerjisi Santralleri, Enerji İzleme Sistemleri, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları gibi alanlarda bireysel ve kurumsal müşterilere enerji çözümleri hizmeti sağlıyoruz.
Güneş Enerjisi Santralleri ile işletmeleri, Güneş Enerjisi Sistemleri ile konutları kendi yenilenebilir enerjisini üretmeye teşvik ederek Enerji İzleme Sistemleri ile de enerji verimliliğinin yükseltilmesinde öncü bir rol üstleniyoruz.
Tüm dünyada kullanımı giderek yaygınlaşan elektrikli araçlar için geliştirdiği Elektrikli Araç Şarj İstasyonu OTOWATT ile, işletmelerin çağı yakalamasına imkân sağlarken aynı zamanda elektrikli araç sahiplerine genişleyen istasyon ağıyla araçlarını şarj etme olanağı sunuyoruz.
Ayrıca enerjisini yenilenebilir kaynaklardan tedarik eden işletmelere sunduğumuz I-REC Sertifikası ile küresel çapta saygınlık kazandırırken uluslararası pazarda rekabet avantajı sağlıyoruz.


Aydem+ Enerjinin Ötesinde…

www.aydemplus.com.tr